|
Drugi napastnik na Skonto nie jest niezbedny. Jesli nic Gienkowi sie nie stanie to Bulgar na Lotyszy wystarczy. Na trzecia runde bedzie kolejny napastnik potrzebny i chyba wlasnie na trzecia runde zglasza sie zawodnikow do 24 lipca. Czyli mamy blisko 4 tygodnie na zgloszenie nowego napastnika i zalatwienie wszystkich papierkow. Jelsi bylby to Biton to trzeba zalatwiac pozwolenia na prace itd. Wtedy moze byc problem by zdarzyc.
|