westersyl napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=au9425uEjro
Na tym filmiku wygląda ciekawie. Widać, że nie zamyka oczów i nie lutuję na siłę. Potrafi się odnaleźć i dobrze gra głową bo sytuacje na tym materiale video nie były łatwe do wykończenia. Motorycznie przy swoim wzroście wygląda wygląda spoko i widać że fizycznie też wszystko z nim w porządku. Myślę, że na naszą ligę by się nadał.
Żeby nie było gadek że po filmiku nie można oceniać. Kandydaturę takiego Beto wyśmiałem już po tym jak zobaczyłem jak on biega, zakontraktowali zgarbionego goscia.
|
Co do Bitona- jestem na tak. Wysoki, silny, dobry strzał, dobra gra głową. Ja wiem , że na podstawie jednego filmiku nie można oceniać, ale jeśli Wisła się nim interesuje, to chyba Stan go też obserwował.
W polskiej lidze obrońcy ledwie dają radę walczyć z samym Genkovem, zatem duet Genkov- Biton byłby nie do powstrzymania.