Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49277
Stary 28.06.2011, 16:11
westersyl napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=au9425uEjro
Na tym filmiku wygląda ciekawie. Widać, że nie zamyka oczów i nie lutuję na siłę. Potrafi się odnaleźć i dobrze gra głową bo sytuacje na tym materiale video nie były łatwe do wykończenia. Motorycznie przy swoim wzroście wygląda wygląda spoko i widać że fizycznie też wszystko z nim w porządku. Myślę, że na naszą ligę by się nadał.

Żeby nie było gadek że po filmiku nie można oceniać. Kandydaturę takiego Beto wyśmiałem już po tym jak zobaczyłem jak on biega, zakontraktowali zgarbionego goscia.
Co do Bitona- jestem na tak. Wysoki, silny, dobry strzał, dobra gra głową. Ja wiem , że na podstawie jednego filmiku nie można oceniać, ale jeśli Wisła się nim interesuje, to chyba Stan go też obserwował.

W polskiej lidze obrońcy ledwie dają radę walczyć z samym Genkovem, zatem duet Genkov- Biton byłby nie do powstrzymania.
Odpowiedz cytując