PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Na jakiej podstawie wciskasz Nuneza do podstawowej jedenastki?
|
Czy ktoś tu kogoś wciska? Przeczytaj mojego posta raz jeszcze. W nawiasie jest takie coś jak "np". Mam nadzieję, że umiesz rozszyfrować ten skrót. Jeśli teraz zapytasz dlaczego tam Nuneza widzę, to Ci odpowiem. Sam Maaskant mówił, że tam chce go wystawiać, co w połączeniu z odejściem Siwakowa jest bardzo realne. Dla Ciebie powtarzam bardzo realne (a nie że na pewno, lub że kogoś wciskam) ale nie pewne.
Ciekawe, czy teraz, jak odszedł Siwakow to będą kogoś jeszcze ściągać do środka, czy na przykład jeśli faktycznie przyszedłby Diaz to będzie brany pod uwagę na lewą obronę a w razie potrzeby na środek pomocy?