Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 27.06.2011, 20:25
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Skazani na Shawshank - pooglądalem w końcu i musze powiedzieć że świetny film. Bardzo mi się podobał więc spokojnie mogę go ocenic na 9/10
Ten film jest majstersztykiem 10/10. Nie bez powodu jest oceniony najwyżej na filmwebie. Jest to pozycja którą powinien obejrzeć każdy, kto ogląda filmy
Odpowiedz cytując