LanceTS napisał(a):

|
Skazani na Shawshank - pooglądalem w końcu i musze powiedzieć że świetny film. Bardzo mi się podobał więc spokojnie mogę go ocenic na 9/10
|
Ten film jest majstersztykiem 10/10. Nie bez powodu jest oceniony najwyżej na filmwebie. Jest to pozycja którą powinien obejrzeć każdy, kto ogląda filmy