Już w zimie Valckx pokazał pełen profesjonalizm. Jakość wzmocnień była jak na Nasze warunki bardzo wysoka, by nie powiedzieć najwyższa z obecnie możliwych.
edit: a może by tak wzmocnić drugą linię tym panem:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/395/101.jpg 