Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4259
Stary 27.06.2011, 14:09
Donek nie machnie ręką na prezesów klubów. Żak, Wojciechowski, Cupiał, Krauze. Wyślą przedstawicieli i jasno określą że na tym pomyśle tracą wielką kasę i to ma się zmienić. Ja rozumiem że to jest zabawka w ich rękach ale przyjedzie jeden z drugim na stadion a tam 3 tysiące na 35 tylko zajętych.
Sądzisz że sąsiadka nie przyłączy się do protestu? jeżeli zapadnie decyzja że robimy akcję pusty stadion to atpię aby się wyłamała.
Chcesz pisać na murach o rządzie tylko że już na drugi dzień zostanie to przedstawione w mediach w odpowiednim świetle.
Fakt jak to fakt napisze raz jeden artykuł a za 2 dni będzie o nas jako o wcielonym diable.

Co mnie najbardziej dziwi to na stronie OZSK nie ma żadnej informacji co zamierza rząd, jak przebiegały rozmowy z PZPN. to po jaką cholerę oni są? zrzeszają 50 klubów a nie potrafią zamieścić informacji co się dzieje. mało tego na FB informacja z 17 czerwca:
Wszyscy doskonale wiemy jak w wyglądała końcówka minionego sezonu, niezależnie czy to w Ekstraklasie czy też niższych ligach. W ostatnim tygodniu pojawiło się wiele głosów, m.in. na temat podtrzymania "zakazu wyjazdowego". Z naszych informacji wynika jednak, że od nowego sezonu spotkamy się na wyjazdowym szlaku. Czy wyobrażalibyście sobie kibicowanie bez wyjazdów? My ZDECYDOWANIE NIE.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując