Konrad. napisał(a):

Porażające jest to, że nie umiesz odróżnić wypowiedzi forumowiczów od piłkarzy...
No chyba, że w jakimś wywiadzie ktoś z naszego klubu powiedział ""A bo to Estonczycy/Lotysze. Amatorzy. Oni grac nie umieja"". Czekam na cytat.
A jeśli myslisz, że na forum Barcy nie cieszono się, że trafili na leszczy to grubo się mylisz...
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...42&postcount=1
|
Umesz czytac ze zrozumieniem czy ta umiejetnosc jest Ci obca?
Gdzie ja pisalem, ze w sposob lekcewazacy o Lotyszach wypowiadali sie pilkarze? Caly moj post dotyczyl podejscia niektorych z Nas, kibicow.
Swoim postem skomentowalem jedynie niektore wypowiedzi forumowiczow, ktorzy widza dwa wysokie zwyciestwa zapominajac o ostatnich "dokonaniach" Wisly w pucharach.
A jesli chodzi o Barcelone. W ich przypadku jesli chodzi o kibicow to lekcewazenie jest o tyle uzasadnione, ze Barcelona faktycznie nie musi sie bac nikogo bo tez nie odpada z zespolami zdecydowanie nizej notowanymi. My w stosunku do Skonto powinnismy byc ostrozni majac na uwadze ostatnie niepowodzenia.