Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4246
Stary 27.06.2011, 11:34
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
drugi: nie masz racji. Basałaj poleciał w gumki, skoro się nie wstawia za kibicami swojej drużyny nie powinien być prezesem a już na pewno nie powinno się go popierać! koleś NIC nie zrobił. wypomniałeś tutaj sytuację z posiedzenia PZPN to napisz dlaczego palcem nie kiwną w kwestii Kielc?
Zgadza się, w kwestii Kielc nawet nie pierdnął. Natomiast jak wynika z komunikatu na posiedzeniu PZPN żaden prezes sie nie wychylił. Jak w Korei Płn.

Cytat:
trzeci: wojna z rządem? uwierz że nie jeden urzędnik może obawiać się pana Cupiała a nie na odwrót...
Chcesz żeby Boguś skończył tak jak Kluska lub właściciele "Krakmeat" ?

Chyba jedynym skutecznym środkiem byłby ogólnopolski bojkot ligi pt. "Pusty stadion", na którym pozostała by grupka januszy wraz z policją, która wg. komunikatu wraca na stadiony. Nic tak dobrze nie działa jak uderzenie po kieszeni. Wtedy dopiero prezesi klubów i media zaczną myśleć. A tak to dziecinny brak śpiewów lata im koło d....
Odpowiedz cytując