wiślak 86 napisał(a):

|
drugi: nie masz racji. Basałaj poleciał w gumki, skoro się nie wstawia za kibicami swojej drużyny nie powinien być prezesem a już na pewno nie powinno się go popierać! koleś NIC nie zrobił. wypomniałeś tutaj sytuację z posiedzenia PZPN to napisz dlaczego palcem nie kiwną w kwestii Kielc?
|
Zgadza się, w kwestii Kielc nawet nie pierdnął. Natomiast jak wynika z komunikatu na posiedzeniu PZPN
żaden prezes sie nie wychylił. Jak w Korei Płn.
Cytat:
|
trzeci: wojna z rządem? uwierz że nie jeden urzędnik może obawiać się pana Cupiała a nie na odwrót...
|
Chcesz żeby Boguś skończył tak jak Kluska lub właściciele "Krakmeat" ?
Chyba jedynym skutecznym środkiem byłby ogólnopolski bojkot ligi pt. "Pusty stadion", na którym pozostała by grupka januszy wraz z policją, która wg. komunikatu wraca na stadiony. Nic tak dobrze nie działa jak uderzenie po kieszeni. Wtedy dopiero prezesi klubów i media zaczną myśleć. A tak to dziecinny brak śpiewów lata im koło d....