Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
2259
26.06.2011, 21:44
buczo1985
napisał(a):
Swoją drogą jak to się wszystko pozmieniało. Jeszcze nie tak dawno temu nie przypuszczałbym, że taki obiekt jak PGE Arena powstanie w Polsce, a teraz grymasimy, że krzesełka nie takie
Ale powiem Wam szczerze, że mimo wszystko wole kwadratowe stadiony. Nasz surowy, ciosany z betonu bardziej mi się podoba. Jeśli tylko kiedyś zostaną dopracowane szczegóły wykończeniówki to jak dla mnie będzie to jeden z ładniejszych stadionów w Polsce
Zaznaczam, że moja opinia może być subiektywna
P.S. Może zrobilibyśmy na forum sondę na najładniejszy stadion w Polsce?
Tez jak ja masz sentyment do wyśmiewanego ogólnie "agnielskiego stylu"
ja tam na to leje ,niby te stadiony piekne,okrąglutkie,efektowne,robią wrazenie
wole jednak 4 ostre trybuny z niesamowitą akustyką
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas