Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2259
Stary 26.06.2011, 21:44
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą jak to się wszystko pozmieniało. Jeszcze nie tak dawno temu nie przypuszczałbym, że taki obiekt jak PGE Arena powstanie w Polsce, a teraz grymasimy, że krzesełka nie takie

Ale powiem Wam szczerze, że mimo wszystko wole kwadratowe stadiony. Nasz surowy, ciosany z betonu bardziej mi się podoba. Jeśli tylko kiedyś zostaną dopracowane szczegóły wykończeniówki to jak dla mnie będzie to jeden z ładniejszych stadionów w Polsce
Zaznaczam, że moja opinia może być subiektywna

P.S. Może zrobilibyśmy na forum sondę na najładniejszy stadion w Polsce?



Tez jak ja masz sentyment do wyśmiewanego ogólnie "agnielskiego stylu"

ja tam na to leje ,niby te stadiony piekne,okrąglutkie,efektowne,robią wrazenie


wole jednak 4 ostre trybuny z niesamowitą akustyką
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując