Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.06.2011, 21:21. I Wiślackie Mistrzostwa Świata w Haxballu
Witam,


chciałbym zorganizować Wiślackie Mistrzostwa świata w haxballa, pomiędzy reprezentacjami TSWD oraz fw.pl. Były by 2 grupy po 4 drużyny.

Byłby ktoś chętny? jeśli tak to.....

dobierzcie się w 4 drużyny po trzy osoby. Mistrzostwa zaczęły by się we Wtorek o godzinie 20 i trwały przez kolejne pare dni. Jeśli ktoś byłby zainteresowany niech się zgłosi na PW . Podając nicki członków danej drużyny.
A moderatórów proszę o niekasowanie tego tematu.

z Wiślackimi Pozdrowieniami!


P.s Jeśli będziecie, zainteresowani to proszę wyznaczyć kapitana do kontaktowania się z kapitanem z drugiego forum.
Odpowiedz cytując