|
Witam,
chciałbym zorganizować Wiślackie Mistrzostwa świata w haxballa, pomiędzy reprezentacjami TSWD oraz fw.pl. Były by 2 grupy po 4 drużyny.
Byłby ktoś chętny? jeśli tak to.....
dobierzcie się w 4 drużyny po trzy osoby. Mistrzostwa zaczęły by się we Wtorek o godzinie 20 i trwały przez kolejne pare dni. Jeśli ktoś byłby zainteresowany niech się zgłosi na PW . Podając nicki członków danej drużyny. A moderatórów proszę o niekasowanie tego tematu.
z Wiślackimi Pozdrowieniami!
P.s Jeśli będziecie, zainteresowani to proszę wyznaczyć kapitana do kontaktowania się z kapitanem z drugiego forum.
|