Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3242
Stary 26.06.2011, 21:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Gwiaździsty,
A ty jesteś niereformowalny Tak cię zatkało ile Turcy dali za Mierzejewskiego, że aż zamilkłeś na jakiś czas. Teraz na przykładzie przeciętnego Borysiuka możesz odreagować i dojść do siebie.

Mam dla Ciebie propozycję.
Proponuję abyś rozpisał "urzędowe" ceny za "polskie drewno". Tak jak w gospodarce planowej - tak Ty napisz (może fialo ci pomoże) - ile jest wart np. Sobiech, Mierzejewski, Małecki, Borysiuk itd i delektuj się ile potencjalny kupiec przepłacił wg Ciebie
Np. Małecki wg Gwiaździstego jako polskie drewno wart 200 tysięcy euro - a tu Turcy np. dadzą 2 miliony - ale będzie śmiechu że hej z frajerów!
Mierzejewski wg Gwiaździstego wart 100 tysięcy euro (i w dodatku ma wracać na osiołku z Trabzonu pogoniony!) a tu Turcy przepłacili i dali 5 mln euro! Ale frajerzy! Śmiechu będzie co niemiara.

Dla mnie czysty socjalizm, no ale jeśli to ukoi to twoje zszargane nerwy i podleczy z kompleksów, że ktoś warzył się wbrew twoim cenom urzędowym dać więcej kasy za polskie drewno...

Ciekaw jestem Twoich "obiektywnych" socjalistycznych wycen
Poważnie ? Zamilkłem ? Wielka euforia zapanowała wśród "piechniczkowców". Turcy kupili za aż 5 mln. euro najlepszego (wg. speców ) kopacza z Polski. Zastanawiające, że takiego grajka przeoczyły bardziej cywilizowane piłkarsko kraje. Taką perełkę i to z kraju, gdzie pomimo ok. 40 mln. ludności przeciętny transfer to średnio 1 kopacz za ok. 3 mln. raz na 2 lata. Zaiste wielki rynek . W dodatku od lat dziesiątki polskich kopaczy robią zawrotne kariery grając w najlepszych ligach Europy. Są tam czołowymi postaciami, noszeni przez miejscowych kibiców na rękach. Tak jak gracze b. Jugosławi czy choćby małych wz. Polski, Czech.

Co do Turków, to oni nebawem też powiedzą "sprawdzam" i nie chciałbym być w skórze Mierzejeskiego. Jego willa zapewne będzie miała strażników i nie będzie tak łatwo uciec mu na lotnisko . Piechniczek powinien już opracowywać dla niego jakiś plan ewakuacji na wypadek ....

Co do Borysiuka, he, he, nie moja wina, że uwierzyłeś w te 2,5 mln.
Odpowiedz cytując