Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3236
Stary 26.06.2011, 15:43
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Ciekaw jestem Twoich "obiektywnych" socjalistycznych wycen
ale te ceny za polskich graczy to są tak duże nie przez socjalizm tylko nieumiejętność korzystania właśnie z wolnego rynku teraz mamy ludzi którzy potrafią to zrobić ,jak tylko zimowe transfery nie były przypadkiem i z tego korzystamy a Polaków możemy jak najbardziej ściągać ale tak jak to zrobiliśmy w przypadkach Kuby Boguskiego Brożków Małego czy ostatnio Wilka a nie tak jak z Łobo czy Gargułą
alejasienieznam
Odpowiedz cytując