Ogryzek napisał(a):

Ciekaw jestem Twoich "obiektywnych" socjalistycznych wycen
|
ale te ceny za polskich graczy to są tak duże nie przez socjalizm tylko nieumiejętność korzystania właśnie z wolnego rynku teraz mamy ludzi którzy potrafią to zrobić ,jak tylko zimowe transfery nie były przypadkiem i z tego korzystamy a Polaków możemy jak najbardziej ściągać ale tak jak to zrobiliśmy w przypadkach Kuby Boguskiego Brożków Małego czy ostatnio Wilka a nie tak jak z Łobo czy Gargułą