Gwiaździsty,
A ty jesteś niereformowalny

Tak cię zatkało ile Turcy dali za Mierzejewskiego, że aż zamilkłeś na jakiś czas. Teraz na przykładzie przeciętnego Borysiuka możesz odreagować i dojść do siebie.
Mam dla Ciebie propozycję.
Proponuję abyś rozpisał "urzędowe" ceny za "polskie drewno". Tak jak w gospodarce planowej - tak Ty napisz (może fialo ci pomoże) - ile jest wart np. Sobiech, Mierzejewski, Małecki, Borysiuk itd i delektuj się ile potencjalny kupiec przepłacił wg Ciebie

Np. Małecki wg Gwiaździstego jako polskie drewno wart 200 tysięcy euro - a tu Turcy np. dadzą 2 miliony - ale będzie śmiechu że hej z frajerów!
Mierzejewski wg Gwiaździstego wart 100 tysięcy euro (i w dodatku ma wracać na osiołku z Trabzonu pogoniony!) a tu Turcy przepłacili i dali 5 mln euro! Ale frajerzy! Śmiechu będzie co niemiara.
Dla mnie czysty socjalizm, no ale jeśli to ukoi to twoje zszargane nerwy i podleczy z kompleksów, że ktoś warzył się wbrew twoim cenom urzędowym dać więcej kasy za polskie drewno...
Ciekaw jestem Twoich "obiektywnych" socjalistycznych wycen
