Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14289
Stary 25.06.2011, 13:22
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Widzew ledwo, ledwo z kasą przędzie. Dla mnie faworyt nr 1 do spadku.Obok ŁKSu, Górnika Zabrze i mimo wszystko Cracovii. Wzmocnień po gorszej stronie Błoń brak, a bez Klicha tracą 50% wartości. O utrzymanie walczyć będzie także Podbeskidzie i Korona. O MP wiadomo-Legia i Wisła. Lechia, Ślask, Jaga, Wronki, Polonia W., Bełchatów o miejsce na podium.
Tylko, że na dzisiaj Widzew nie stracił (na razie!) żadnego ze swoich kluczowych piłkarzy. Odejdzie pewno Sernas, mogą też zarobić na powtórnej sprzedaży Robaka Za to ten ich nowy trener to prawdziwa zagadka - był asystentem Beenhakkera ale to żaden argument (Ulatowski też był). Natomiast kilku młodych w Widzewie pokazało się w zeszłym sezonie z dobrej strony. Od warsztatu Mroczkowskiego w dużej mierze zależy czy Widzew będzie się bronił przed spadkiem czy nie.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując