Pan Jotka napisał(a):

|
Widzew ledwo, ledwo z kasą przędzie. Dla mnie faworyt nr 1 do spadku.Obok ŁKSu, Górnika Zabrze i mimo wszystko Cracovii. Wzmocnień po gorszej stronie Błoń brak, a bez Klicha tracą 50% wartości. O utrzymanie walczyć będzie także Podbeskidzie i Korona. O MP wiadomo-Legia i Wisła. Lechia, Ślask, Jaga, Wronki, Polonia W., Bełchatów o miejsce na podium.
|
Tylko, że na dzisiaj Widzew nie stracił (na razie!) żadnego ze swoich kluczowych piłkarzy. Odejdzie pewno Sernas, mogą też zarobić na powtórnej sprzedaży Robaka Za to ten ich nowy trener to prawdziwa zagadka - był asystentem Beenhakkera ale to żaden argument (Ulatowski też był). Natomiast kilku młodych w Widzewie pokazało się w zeszłym sezonie z dobrej strony. Od warsztatu Mroczkowskiego w dużej mierze zależy czy Widzew będzie się bronił przed spadkiem czy nie.