Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 25.06.2011, 12:45
krytyk napisał(a):Wyświetl post
tu nawet marka nie gra roli bo Śląsk to kochana drużyna prezesa Solorza i nawet jakby grała z zespołem z Luksemburga i tak mecz byłby transmitowany w głównym Polsacie
A co w tym dziwnego, że Polsat którego włascicielem Jest Solorz pokazuje spotkanie Slaska ?
Dziwił bym sie gdyby tak nie było.
Odpowiedz cytując