krytyk napisał(a):

|
tu nawet marka nie gra roli bo Śląsk to kochana drużyna prezesa Solorza i nawet jakby grała z zespołem z Luksemburga i tak mecz byłby transmitowany w głównym Polsacie
|
A co w tym dziwnego, że Polsat którego włascicielem Jest Solorz pokazuje spotkanie Slaska ?
Dziwił bym sie gdyby tak nie było.