Pablo84 napisał(a):

|
ILE?!!!! 30 lat? To ktoś taki ma siłe jeszcze chodzić, nie mówiąc już o bieganiu za piłką?Przecież to już istna geriatria.Najlepiej ulżyć mu w cierpieniu i przeprowadzić eutanazję, bo pewnie dla starucha życie to istna droga krzyżowa.Jak się nie zgodzi na euranzję to w kaftan i do domu opieki społecznej!
|
Tu chodzi o całokształt, a nie tylko o te 30 lat.
Więc... ma zapewne taką markę, że gdzieś tam dostanie te 700 czy nawet milion euro za sezon.
Ale przypuśćmy, że jednak bardzo chce być blisko domu (Cieszyn) i godzi się na grę w Wiśle za jedyne 400-500 i potem rozkłada się na 1/3 czy pół sezonu i strzela np. 5 goli za tą kasę. Biznes jak diabli...
Poza tym wydawałoby się, że opieka medyczna we Francji jest jednak lepsza niż u nas, a mimo to IJ sypie się tam co chwilę, co więc byłoby w Polsce?
Sp..kręgosłup to nie są żarty.