Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10188
Stary 24.06.2011, 18:12
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
ILE?!!!! 30 lat? To ktoś taki ma siłe jeszcze chodzić, nie mówiąc już o bieganiu za piłką?Przecież to już istna geriatria.Najlepiej ulżyć mu w cierpieniu i przeprowadzić eutanazję, bo pewnie dla starucha życie to istna droga krzyżowa.Jak się nie zgodzi na euranzję to w kaftan i do domu opieki społecznej!
looknij sobie na ilosc i dlugosc trwania jego kontuzji, nie są to błahostki. wiek + kontuzje dają mu + iles tam lat do normalnego wieku. taki Franek praktycznie bez kontuzji ciągnie 36-37lat.

Odpowiedz cytując