HEDu napisał(a):

|
prędzej gość zakonczy kariere z powodu kontuzji niz wroci do polski. juz ma 30 lat.
|
ILE?!!!! 30 lat? To ktoś taki ma siłe jeszcze chodzić, nie mówiąc już o bieganiu za piłką?Przecież to już istna geriatria.Najlepiej ulżyć mu w cierpieniu i przeprowadzić eutanazję, bo pewnie dla starucha życie to istna droga krzyżowa.Jak się nie zgodzi na euranzję to w kaftan i do domu opieki społecznej!