willow napisał(a):

Maaskant powiedział, że widzi Nuneza w roli lewego pomocnika i że ten gra nieco defensywniej, niż Nourdin. Czytaliśmy ten sam wywiad? Bo ja tam nic nie widziałem, że Nunez ma grać defensywnego pomocnika. Bardziej wychodzi na to, że będzie rywalizował z Kirmem na lewej pomocy:
|
Chyba jednak na środku będzie grał...
"Owszem, Nunez może grać na lewej obronie, ale raczej nie będę go wystawiał na tej pozycji. Jak wiadomo lubię zawodników, którzy mogą grać na kilku pozycjach, ale Nuneza widzę zdecydowanie jako pomocnika, który o miejsce na boisku będzie walczył z innymi środkowymi pomocnikami” – przekonuje Robert Maaskant.