willow napisał(a):

|
Maaskant powiedział, że widzi Nuneza w roli lewego pomocnika i że ten gra nieco defensywniej, niż Nourdin. Czytaliśmy ten sam wywiad? Bo ja tam nic nie widziałem, że Nunez ma grać defensywnego pomocnika. Bardziej wychodzi na to, że będzie rywalizował z Kirmem na lewej pomocy
|
Widzi go w roli lewego, środkowego pomocnika... Tak jak Jovanovica w roli lewego, śrdokowego obrońcy