Angmir napisał(a):

|
Maskant pozamiatał - Nunez Defensywnym pomocnikiem ewenutualnie po prostu środkowym.
|
Maaskant powiedział, że widzi Nuneza w roli lewego pomocnika i że ten gra nieco defensywniej, niż Nourdin. Czytaliśmy ten sam wywiad? Bo ja tam nic nie widziałem, że Nunez ma grać defensywnego pomocnika. Bardziej wychodzi na to, że będzie rywalizował z Kirmem na lewej pomocy:
