Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#861
Stary 24.06.2011, 08:47
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Primel, to czasem nie ten który uciekał kiedyś przed naszymi kibicami podczas meczu z Odrą na Reymonta w 97 ?
On, on..http://uploader.pl/?d=FE84C9171

PS.Zrobić z Kotora bramkarza chyba nie wielu by potrafiło, także raczej jest dobry w tym fachu..
Odpowiedz cytując