zim zum napisał(a):

Primel, to czasem nie ten który uciekał kiedyś przed naszymi kibicami podczas meczu z Odrą na Reymonta w 97 ?
|
On, on..
http://uploader.pl/?d=FE84C9171
PS.Zrobić z Kotora bramkarza chyba nie wielu by potrafiło, także raczej jest dobry w tym fachu..