Rozumiem cię ale nie wydaje mi się żeby to był ktoś kto tylko będzie miał za zadanie za wszelką cenę zatrzymać akcje rywala (tak się zachowuje Sobol w meczach na europejskim poziomie i kończy się to niestety kartkami koloru czerwonego ale to też jest jego zadanie). Nam jest potrzebny wszechstronny środkowy pomocnik który zastąpi, wesprze Sobola albo Wilka a w ofensywie pomoże Meliksonowi. Wiem że tomek może jedynie wesprzeć i defensywę i ofensywę ale już sam sobie w defensywie nie poradzi.