Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48931
Stary 23.06.2011, 23:13
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ale właśnie o to chodzi ze może się zarzyć (a włąsciwie trzeba się przyzwyczaić ze często się "będzie zdarzało") że jeden albo nawet żaden z tej dwójki nie bedzie gotowy do gry.

Teraz wyobraź sobie dwumecz z FC Kopenhaga gdzie wilk pauzuje za żółte, a Sobol narzeka na drobny uraz (takich będzie w tym wieku łapał sporo). Pewnie Jirsak będzie zabezpieczał środek pola

Na ligę wiadomo - prowizorka starczy - na puchary nie.

PS> Naprawde nikt poz mną tego nie widzi
Rozumiem cię ale nie wydaje mi się żeby to był ktoś kto tylko będzie miał za zadanie za wszelką cenę zatrzymać akcje rywala (tak się zachowuje Sobol w meczach na europejskim poziomie i kończy się to niestety kartkami koloru czerwonego ale to też jest jego zadanie). Nam jest potrzebny wszechstronny środkowy pomocnik który zastąpi, wesprze Sobola albo Wilka a w ofensywie pomoże Meliksonowi. Wiem że tomek może jedynie wesprzeć i defensywę i ofensywę ale już sam sobie w defensywie nie poradzi.
Odpowiedz cytując