Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48924
Stary 23.06.2011, 23:02
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ale właśnie o to chodzi ze może się zarzyć (a włąsciwie trzeba się przyzwyczaić ze często się "będzie zdarzało") że jeden albo nawet żaden z tej dwójki nie bedzie gotowy do gry.

Teraz wyobraź sobie dwumecz z FC Kopenhaga gdzie wilk pauzuje za żółte, a Sobol narzeka na drobny uraz (takich będzie w tym wieku łapał sporo). Pewnie Jirsak będzie zabezpieczał środek pola

Na ligę wiadomo - prowizorka starczy - na puchary nie.

PS> Naprawde nikt poz mną tego nie widzi
jeden pomocnik ma do nas dołączyc , obstawiam że będzie on bardziej o inklinacjach defensywnych

sytuacja o której mowisz juz miała nie raz miejsce w naszym zespole . tak własnie się rodzili defensywny pomocnicy tacy jak Dudka , Diaz czy dawno Cantoro . Może się tak też stać z Jovanoviciem .

PS> Przyczepiliście tego Jirsaka jak rzep psiego ogona . Jako jeden z niewielu nie pękał przed Barceloną ,, Tottenhamem, w sparingu z Liverpoolem , szkoda że niewielu o tym pamięta
Odpowiedz cytując