jeden pomocnik ma do nas dołączyc , obstawiam że będzie on bardziej o inklinacjach defensywnych
sytuacja o której mowisz juz miała nie raz miejsce w naszym zespole . tak własnie się rodzili defensywny pomocnicy tacy jak Dudka , Diaz czy dawno Cantoro . Może się tak też stać z Jovanoviciem .
PS> Przyczepiliście tego Jirsaka jak rzep psiego ogona . Jako jeden z niewielu nie pękał przed Barceloną ,, Tottenhamem, w sparingu z Liverpoolem , szkoda że niewielu o tym pamięta