Hej, kolego! Czas się obudzić ze snu. Oszalałeś? Nie stać nas na zakontraktowanie kolejnych 4 porządnych zawodników. Poza tym, po co nam dwóch dodatkowych napastników? Wystarczy dokupić jednego. Przecież potem pojawią się wielkie płacze, że dostają za mało szans i chcą odejść.
Budowanie obrony mamy zakończoną. Pozostaje czekać na napastnika i ewentualnie jakiegoś środkowego pomocnika.
Nunez/Paljic - Chavez/Bunoza - Jaliens/Jovanovic - Lamey/Jaliens/Jovanovic (Burligi już nie liczę, nie ma szans)