Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48878
Stary 23.06.2011, 21:14
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze, że nareszcie na 99% pozyskaliśmy Nuneza i Jovanovicia, bo takie transfery zawszę będą popierane

Genkov/ ?/
Nunez/Iliev ----Melikson/Garguła --- Małecki/Kirm
----------Wilk/Sobolewski----- ?/Jirsak
Paljic/?---Chavez/Bunoza---Jovanovic/Jaliens---Lamey/Burliga

Wniosek: Brakuje nam jeszcze z 4 zawodników.
Hej, kolego! Czas się obudzić ze snu. Oszalałeś? Nie stać nas na zakontraktowanie kolejnych 4 porządnych zawodników. Poza tym, po co nam dwóch dodatkowych napastników? Wystarczy dokupić jednego. Przecież potem pojawią się wielkie płacze, że dostają za mało szans i chcą odejść.

Budowanie obrony mamy zakończoną. Pozostaje czekać na napastnika i ewentualnie jakiegoś środkowego pomocnika.

Nunez/Paljic - Chavez/Bunoza - Jaliens/Jovanovic - Lamey/Jaliens/Jovanovic (Burligi już nie liczę, nie ma szans)
Ostatnio edytowane przez vaazon : 23.06.2011 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując