Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48841
Stary 23.06.2011, 19:49
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Czyli będzie tak samo jak z Riosem - za rok go nie wykupią bo trzeba będzie zapłacić jakieś 800 tysięcy Euro, a to niestety dla Wisły... za dużo

gdyby Rios był warty tych 800 tys. euro to na pewno Wisła by go wykupiła...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez tomek100 : 23.06.2011 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując