Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10122
Stary 23.06.2011, 15:48
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Znowu pojawił się temat Rogera w Wiśle,moim zdaniem Roger musi mieć kogos kto będzie zapierdzielał na to,żeby on mógł grać na luzie tak jak mu to najlepiej wychodzi i wtedy to się sprawdza,tak jak się sprawdzało na Euro,Myślę,że zgodziłby by się na zarobki na poziomie 400tyś.Euro ,grecy chcą się go koniecznie pozbyć bo kasuje prawie 600 tys,więc kwota odstępnego duża by nie była,co o tym myślicie ?
Roger w Wisle to sie moze co najwyzej utopic.
Odpowiedz cytując