Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10113
Stary 23.06.2011, 11:39
Znowu pojawił się temat Rogera w Wiśle,moim zdaniem Roger musi mieć kogos kto będzie zapierdzielał na to,żeby on mógł grać na luzie tak jak mu to najlepiej wychodzi i wtedy to się sprawdza,tak jak się sprawdzało na Euro,Myślę,że zgodziłby by się na zarobki na poziomie 400tyś.Euro ,grecy chcą się go koniecznie pozbyć bo kasuje prawie 600 tys,więc kwota odstępnego duża by nie była,co o tym myślicie ?
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując