Lysy napisał(a):

A o Lameyu już zapomniałeś ? Kibice Leicester City pożegnali go z ulgą, stwierdzając , że nadaje się jedynie do "koszenia trawnika" 
|
Lamey w porównaniu z Gerwazym został co najwyżej poddany lekkiej krytyce. Argentyńczyka po prostu nienawidzą.
@riv
To co napisałeś jest prawdą, ale tylko w odniesieniu do kibiców Rosario. W jego kolejnym klubie, Quilmes, gniew fanów spowodowały czynniki piłkarskie.