Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.06.2011, 07:56
Mila napisał(a):Wyświetl post
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
Kolego zanim coś napiszesz to poczytaj, sprawdź dokładniej a potem pisz. Mecz, który podałeś to jest awansem rozgrywany mecz z drugiej kolejki wiosennej a nie ostatni rundy wiosennej. Jakbyś zadał sobie trud to zobaczyłbyś, że w drugiej kolejce gramy z Polonią na wyjeździe.

A już Twój tekst o niesprawiedliwym traktowaniu jest już poniżej wszelkiej krytyki i tylko zostaje napisać żal.pl
Odpowiedz cytując