Mila napisał(a):

Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!
[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
|
Kolego zanim coś napiszesz to poczytaj, sprawdź dokładniej a potem pisz. Mecz, który podałeś to jest awansem rozgrywany mecz z drugiej kolejki wiosennej a nie ostatni rundy wiosennej. Jakbyś zadał sobie trud to zobaczyłbyś, że w drugiej kolejce gramy z Polonią na wyjeździe.
A już Twój tekst o niesprawiedliwym traktowaniu jest już poniżej wszelkiej krytyki i tylko zostaje napisać żal.pl