Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.06.2011, 06:56
Mila napisał(a):Wyświetl post
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
w 30. kolejce gramy u siebie ze Śląskiem Wrocław...
Odpowiedz cytując