|
"odnoszę coraz wieksze wrazenie ze Stan Valckx to byl nasz najlepszy transfer od lat"
Masz rację, ale obawiam się jednej rzeczy. Odejścia obu Holendrów w tym samym czasie. Stanley sprowadza niezłych grajków, rzeczywiście dają lepszą jakość, ale są to głównie obcokrajowcy. Nie twierdzę, że sprowadzanie zagranicznych piłkarzy jest czymś złym, ale będzie problem, gdy Maaskant odejdzie do innego klubu. Nie widzę żadnego polskiego trenera, który zapanowałby nad tą wieżą babel. Poza tym słysząc zapowiedzi władz klubu, nie do końca wiadomo, jaką drogę Wisła chce obrać w przyszłości.
|