kacpaw91 napisał(a):

|
Mam pytanie. Czy zbymak już coś poprawnie wytypował w tym okienku?
|
Tak.
10 znaków
arth_ur napisał(a):

A to podsumowanie czasem nie Maci0s ? Chyba że to jedna i ta sama osoba.
No nic coś czuję że jutro będzie ciekawie .
|
Podsumowanie Maci0sa. Nie jest to ta sama osoba co Zbymak.