Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48504
Stary 20.06.2011, 21:31
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Ten Argentyńczyk mógłby grać w środku obok Sobola i Meliksona (w taktyce z jednym defensywnym pomocnikiem).
W srodku zawodnik o takiej dynamice nie bylby w pelni wykorzystany. Zaraz ktos powie, ze Melikson gra przeciez w srodku ale Maor to jest zawodnik kreatywny, twaorzacy gre. Nunez wyglada mi na typowego rasowego skrzydlowego, ktory na boku ma robic roznice i dogrywac napastnikowi.


Tak patrze na ten filmik to gosc ma niebywala wrecz szybkosc i przyspieszenie. Do tego latwosc mijania w sytuacjach 1 na 1 i technike tez przy tym na poziomie. Ciekaw jestem czy faktycznie trafi on do Wisly bo jesli by tak bylo to gosc ma zadadki na gwiazde ligi.
Odpowiedz cytując