Vuko napisał(a):

|
Ten Argentyńczyk mógłby grać w środku obok Sobola i Meliksona (w taktyce z jednym defensywnym pomocnikiem).
|
W srodku zawodnik o takiej dynamice nie bylby w pelni wykorzystany. Zaraz ktos powie, ze Melikson gra przeciez w srodku ale Maor to jest zawodnik kreatywny, twaorzacy gre. Nunez wyglada mi na typowego rasowego skrzydlowego, ktory na boku ma robic roznice i dogrywac napastnikowi.
Tak patrze na ten filmik to gosc ma niebywala wrecz szybkosc i przyspieszenie. Do tego latwosc mijania w sytuacjach 1 na 1 i technike tez przy tym na poziomie. Ciekaw jestem czy faktycznie trafi on do Wisly bo jesli by tak bylo to gosc ma zadadki na gwiazde ligi.