hawkins napisał(a):

Na tym filmiku gość gra ewidentnie na lewej obronie. Bardzo ładnie włącza się do ofensywy i na pewno jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie.
Przydałby się taki ofensywny LO (jak kiedyś Nikola)
Czyżby jednak info Zbymaka o Juniorze Diazie się nie potwierdzi? Wątpie żeby ściągali dwóch LO.
|
Akurat Nunez to ofensywny pomocnik lub lewy pomocnik. Zaden obronca. Także Diaz myślę ze jak najbardziej aktualny.