Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48494
Stary 20.06.2011, 21:27
hawkins napisał(a):Wyświetl post
Na tym filmiku gość gra ewidentnie na lewej obronie. Bardzo ładnie włącza się do ofensywy i na pewno jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie.

Przydałby się taki ofensywny LO (jak kiedyś Nikola)

Czyżby jednak info Zbymaka o Juniorze Diazie się nie potwierdzi? Wątpie żeby ściągali dwóch LO.
Akurat Nunez to ofensywny pomocnik lub lewy pomocnik. Zaden obronca. Także Diaz myślę ze jak najbardziej aktualny.
Odpowiedz cytując