Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48493
Stary 20.06.2011, 21:25
hawkins napisał(a):Wyświetl post
Na tym filmiku gość gra ewidentnie na lewej obronie. Bardzo ładnie włącza się do ofensywy i na pewno jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie.

Przydałby się taki ofensywny LO (jak kiedyś Nikola)

Czyżby jednak info Zbymaka o Juniorze Diazie się nie potwierdzi? Wątpie żeby ściągali dwóch LO.
A dlaczego ma sie nie sprawdzic ? Zbymak nie pisał, że Diaz przyjdzie, tylko że sie nim interesujemy i moze przyjsc. A to jest duza róznica.
Odpowiedz cytując