hawkins napisał(a):

Na tym filmiku gość gra ewidentnie na lewej obronie. Bardzo ładnie włącza się do ofensywy i na pewno jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie.
Przydałby się taki ofensywny LO (jak kiedyś Nikola)
Czyżby jednak info Zbymaka o Juniorze Diazie się nie potwierdzi? Wątpie żeby ściągali dwóch LO.
|
A dlaczego ma sie nie sprawdzic ? Zbymak nie pisał, że Diaz przyjdzie, tylko że sie nim interesujemy i moze przyjsc. A to jest duza róznica.