Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48488
Stary 20.06.2011, 21:21
Na tym filmiku gość gra ewidentnie na lewej obronie. Bardzo ładnie włącza się do ofensywy i na pewno jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie.

Przydałby się taki ofensywny LO (jak kiedyś Nikola)

Czyżby jednak info Zbymaka o Juniorze Diazie się nie potwierdzi? Wątpie żeby ściągali dwóch LO.
Odpowiedz cytując