|
Na tym filmiku gość gra ewidentnie na lewej obronie. Bardzo ładnie włącza się do ofensywy i na pewno jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie.
Przydałby się taki ofensywny LO (jak kiedyś Nikola)
Czyżby jednak info Zbymaka o Juniorze Diazie się nie potwierdzi? Wątpie żeby ściągali dwóch LO.
|