Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
388
20.06.2011, 12:27
1q2
napisał(a):
Dbilisi, Valerenga, Levadia, Karabach, Ryga...do galerii hańby pasuje idealnie
Tak sobie pamiętam.Pojechała swego czasu Legia, co prawda na Litwę ale to jeden ch
- ledwie się nie obejrzała a już miała 2 w plecy.
Ogólnie fajne losowanie z jednym małym wyjątkiem -możemy ten dwumecz przegrać.Reszta ok - przepadło tubylewo, wyjazdy po 4 tyś km i tropiki, nie gramy też z ogórami które tylko zaciemniły by obraz jak rok temu.
Ale jak ktoś spodziewa się spacerku to może się przejechać.Ciekawego Brazyliano mają w tej Rydze, patrząc że nie sprzedają za więcej niż 300 tyś to może bezpieczniej było by im go podkupić przed meczami
Swoją drogą to ja nie wiem jak oni te koszyki tworzą - myśmy dostali spoko ale to co Jadze sprezentowali to jakaś porażka.
http://transfermarkt.de/de/cottbus-b...gen_65965.html
Tan brazyliano jest chyba teraz na testach w Cottbus. Jeśli o tego Tobie chodzi.
-Goral-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Goral-
Znajdź inne posty napisane przez -Goral-