Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48339
Stary 20.06.2011, 09:59
Przemoo napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
nie wierzę, że w tym okienku go sprzedadzą, ale to tak na poprawę nastrojui zapewnienie, że zrobiliśmy dobry interes! czekam na dzisiejsze wieści

tyle że 60% z tego 1,5 mln jest Platense
nie opłaca się go wogóle sprzedawać
no chyba że za 5 mln euro i z Brudem w pakiecie ;-)
Odpowiedz cytując