Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48262
Stary 19.06.2011, 22:25
Zbymak tu,Zbymak tam ....

Uff.

Zeby tylko Tusk sie za niego nie zabrał.

Junior welcome back
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Efektem kilkumiesięcznych obserwacji jest ściągnięcie piłkarza z trybun z Leicester i byłego Wiślaka Diaza. Ta dwójka tak poprawi jakość gry, że czeka nas powtórka Levadii i Karabachu.
skąd pewność ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując