Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48241
Stary 19.06.2011, 20:38
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Sobiech - w sytuacji ktorej wyslal go Wojciechowski do rezerw... mysle ze wiecej niz 800 tys euro nie krzyknie. Mlody, ograny... Mysle ze moze myslec o Euro - gdyby mial dobry sezon w Wisle to mialoby to sens... Sporo dobrego Wisle moze dac przez kilka lat a pozniej za niezla kase mozna obchnac..
Wojciechowski wyraźnie powiedział, że nie sprzeda go do innego polskiego klubu żeby nie wzmacniać konkurencji. Nie ma w ogóle o czym mówić.

Co do zawodników z niższych lig. Przecież wiele razy była mowa, że mamy 8 scoutów obserwujących rozgrywki w Polsce więc o co niektórym chodzi? Jeśli wypatrzyliby drugiego Błaszczykowskiego to zapewne już by u nas grał.

Niestety ale sytuacja w Polsce jest dramatyczne. Dobrych piłkarzy praktycznie brak dlatego nawet bardzo przeciętni rodzimi zawodnicy kosztują krocie. W najbliższych lat nie ma szans na odwrócenie proporcji narodowościowych w składzie Wisły chyba, że sobie odpuścimy wszelkie ambitne plany i staniemy się "polskim" ligowym szarakiem pełnym wybrakowanych krajowych pół-piłkarzy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując