amauri1990 napisał(a):

Nie chodzi mi o dosłowność. Skąd Teqcontroller niby ma wiedzieć, że Guła nie złapie formy, i że jednak nie przełoży się ten dobry występ na mecze o stawkę...?
|
Jasne, że nikt tego nie wie chyba, że jest jasnowidzem.
Można co najwyżej spekulować, albo oszacować stosunek "ceny do wartości". Czyli i le nas kosztuje i co nam za to daję. A tu już niestety wypada wyjątkowo blado.