Lysy napisał(a):

|
Ja będę miał ubaw jak sporo tańszy Baszczyński, zagra co najmniej równie dobrze na prawej obronie w Polonii, jak nasz nowy nabytek.
|
Wszystko jest możliwe

Dlatego staram się nie jeździć po zawodniku, który nie zgrał w naszych barwach jeszcze ani jednego meczu, jak to robi większość forumowiczów
