Uran235 napisał(a):

|
Po prostu Maaskant jakiś czas temu narzekał, że jak mu się popsuł Bunoza, to musi wystawiać dwóch prawonożnych stoperów. Dlatego spodziewałem się raczej lewonożnego zawodnika. Chociaż, jak zaznaczyłem, prawonożny a przy tym wysoki też nam się przyda, bo Jaliens i Chavez są bardzo przeciętni w powietrzu.
|
Przypominam, że Marcelo też jest prawonożny, a grał w Wiśle półlewego środkowego obrońcę, bliżej prawej strony grał Głowacki. Z tego co widziałem, Jovanović operuje lewą nogą całkiem przyzwoicie, więc na tej samej pozycji mógłby się sprawdzić. Dodatkowo on w Partizanie grał praktycznie na każdej pozycji w linii defensywnej. Ten zawodnik powinien zadowolić malkontentów, trzymam kciuki żeby do nas trafił.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.