Wyświetl pojedynczy post
Sopranos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48092
Stary 18.06.2011, 16:11
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu Maaskant jakiś czas temu narzekał, że jak mu się popsuł Bunoza, to musi wystawiać dwóch prawonożnych stoperów. Dlatego spodziewałem się raczej lewonożnego zawodnika. Chociaż, jak zaznaczyłem, prawonożny a przy tym wysoki też nam się przyda, bo Jaliens i Chavez są bardzo przeciętni w powietrzu.
Przypominam, że Marcelo też jest prawonożny, a grał w Wiśle półlewego środkowego obrońcę, bliżej prawej strony grał Głowacki. Z tego co widziałem, Jovanović operuje lewą nogą całkiem przyzwoicie, więc na tej samej pozycji mógłby się sprawdzić. Dodatkowo on w Partizanie grał praktycznie na każdej pozycji w linii defensywnej. Ten zawodnik powinien zadowolić malkontentów, trzymam kciuki żeby do nas trafił.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
Odpowiedz cytując