River napisał(a):

Bo za mlody, bo nie lewonozny Ja .......e. Brak slow.
|
Po prostu Maaskant jakiś czas temu narzekał, że jak mu się popsuł Bunoza, to musi wystawiać dwóch prawonożnych stoperów. Dlatego spodziewałem się raczej lewonożnego zawodnika. Chociaż, jak zaznaczyłem, prawonożny a przy tym wysoki też nam się przyda, bo Jaliens i Chavez są bardzo przeciętni w powietrzu.
River napisał(a):

|
Nie mierzmy wszystkich ta sama miara. Skoro Jovanovic gral w Partizanie w LM i wydatnie Parizanowi pomogl awansowac do LM (a przeciez awans do LM to cel Wisly) to dlaczego mialby nie pomoc w tym Wisle? Ma juz pewne doswiadczenie, b. dobre warunki fizyczne i potencjal tez. Bo gdyby go nie mial to by w LM nie gral tylko grzal lawe.
|
Mam takie pytanie, bez podtekstów. Widziałeś Jovanovicia w meczach el. LM? Bo piszesz, że wydatnie pomógł drużynie w awansie, więc jestem ciekaw.
Co do analogii do Kneżevicia, ja wspomniałem o niej nie dlatego, żeby pokazać, że gość jest słaby, tylko żeby nie wyciągać pochopnych wniosków w stylu- grał w Partizanie => musi być dobry. W ostatnich sezonach Kneżević rozgrywał w Partizanie więcej spotkań niż Jovanović, a w Polsce kompletnie się nie sprawdził.
dla porównania:
staty Kneżevicia:
http://www.transfermarkt.de/de/srdja...ler_27231.html
staty Jovanovicia:
http://www.transfermarkt.de/de/marko...ler_57104.html