Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48087
Stary 18.06.2011, 14:44
River napisał(a):Wyświetl post
Bo za mlody, bo nie lewonozny Ja .......e. Brak slow.
Po prostu Maaskant jakiś czas temu narzekał, że jak mu się popsuł Bunoza, to musi wystawiać dwóch prawonożnych stoperów. Dlatego spodziewałem się raczej lewonożnego zawodnika. Chociaż, jak zaznaczyłem, prawonożny a przy tym wysoki też nam się przyda, bo Jaliens i Chavez są bardzo przeciętni w powietrzu.

River napisał(a):Wyświetl post
Nie mierzmy wszystkich ta sama miara. Skoro Jovanovic gral w Partizanie w LM i wydatnie Parizanowi pomogl awansowac do LM (a przeciez awans do LM to cel Wisly) to dlaczego mialby nie pomoc w tym Wisle? Ma juz pewne doswiadczenie, b. dobre warunki fizyczne i potencjal tez. Bo gdyby go nie mial to by w LM nie gral tylko grzal lawe.
Mam takie pytanie, bez podtekstów. Widziałeś Jovanovicia w meczach el. LM? Bo piszesz, że wydatnie pomógł drużynie w awansie, więc jestem ciekaw.
Co do analogii do Kneżevicia, ja wspomniałem o niej nie dlatego, żeby pokazać, że gość jest słaby, tylko żeby nie wyciągać pochopnych wniosków w stylu- grał w Partizanie => musi być dobry. W ostatnich sezonach Kneżević rozgrywał w Partizanie więcej spotkań niż Jovanović, a w Polsce kompletnie się nie sprawdził.

dla porównania:

staty Kneżevicia:
http://www.transfermarkt.de/de/srdja...ler_27231.html
staty Jovanovicia:
http://www.transfermarkt.de/de/marko...ler_57104.html
Odpowiedz cytując