FearTS napisał(a):

|
Trybuny C i G powinny być dwu poziomowe no , ale wiadomo kasy nie ma i inny projekt wygrał ;/ gdyby były dwu poziomowe to stadion byłby piękny ( stadion ma jeszcze mnóstwo błędów , ale no cóż)
|
Troche gupoty piszesz

Jak powstawaly trybuny za bramkami malo kto realnie myslach o pozostalych