Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18870
Stary 18.06.2011, 12:20
FearTS napisał(a):Wyświetl post
Trybuny C i G powinny być dwu poziomowe no , ale wiadomo kasy nie ma i inny projekt wygrał ;/ gdyby były dwu poziomowe to stadion byłby piękny ( stadion ma jeszcze mnóstwo błędów , ale no cóż)
Troche gupoty piszesz Jak powstawaly trybuny za bramkami malo kto realnie myslach o pozostalych

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując