Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48032
Stary 18.06.2011, 00:54
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ktoś zauważył to samo co ja .. "Myślę, że w przyszłym tygodniu zaprezentujemy jednego, a może nawet dwóch zawodników" W przyszłym tygodniu a dokładnie środe zaczyna się zgrupowanie w Holandii a wtedy mieliśmy miec już pełną kadre,a jak dojdzie 1 zawodnik to to nie bedzie obiecana nam pelna kadra na LM..znowu pojawia się słowo ,,mysle'' , ,,moze'' martwi mnie też to ,,może dwóch'' bo wolałbym conajmniej 2.
WY byscie chcieli,Wy chcecie,Wy marzycie,Wy nie macie o tym zielonego pojecia... WY wbijcie sie w ten interes i konkurujcie w Europie. TO NIE BAZAR,NIE KUPUJECIE SKARPETEK Z BAWELNY ZA 2 zl jedna para...

PS.mysle ze taka nazwe powinien miec ten temat...(mokre podpask wyprowadzaj mnie z rownowagoi )

yarow napisał(a):Wyświetl post
Żartujesz?

W Polsce największym podatkiem jest obowiązkowy podatek ZUS zwany bezczelnie składką. Dodaj do tego jeszcze pozostałe polskie podatki.
JAk ktos jest w stanie powiedziec ZYCIE JEST PIEKNE to znaczy ze wychu*al ZUS...
Ostatnio edytowane przez Glazik : 18.06.2011 o godz. 01:06.
Odpowiedz cytując