Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1832
Stary 17.06.2011, 23:28
julo napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zrobił tak:
Złota gwiazdka za 5 mistrzostw, srebrna za 3 mistrzostwa, biała za 1 mistrzostwo.

Później można to łączyć, klub ma 6 mistrzów to ma 1 złotą i jedną białą
klub ma 7 mistrzów to ma 1 złotą i dwie białe, a jak ma 8 mistrzostw to 1 złota i jedna srebrna


Wisła by miała dwie złote i jedną srebrną za 13 MP.

Górnik i Ruch - dwie złote, jedną srebrną i jedną białą.

My za rok to samo a za dwa już trzy złote.
Chyba, że Ruch "zwróci" Wiśle Mistrzostwo Polski z 1951 r. a wtedy proporcje "gwiazdkowe" byłyby inne

Osobiście - chociaż rozumiem specyfikę narodową - jestem za ujednoliceniem tej symboliki w ramach UEFA czy szerzej, FIFA (kwestia, z jakich wzorców korzystać).

Zamiast sięgać każdorazowo do materiałów historycznych i informacji z mediów, wiadomo byłoby "jak na dłoni" czy konkretna drużyna to "kelner" czy topowa "jedenastka" danego kraju.
Ostatnio edytowane przez yarow : 17.06.2011 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując