Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 17.06.2011, 22:54
- Na forum od lat 9 przynajmniej jak pokazuje data obok. Choć już nie pamiętam czy to dotyczy tez starszej wersji. Bo na tamtej też chwilę chyba zaliczyłem.

- z Wisłą sercem od podstawówki , aktywnie od początków liceum.

- studiowałem i pracuję

- kiedyś więcej pisałem teraz mniej czasu nawet na czytanie (na studiach było więcej czasu )

- w ramach zainteresowań piłkarskich oczywiście kibicuję i grywam w piłkę

- Początkowo bałem się, że będę zaliczany do kibiców sukcesu bo moja "aktywizacja" kibicowska zbiegła się jakoś tam z przyjściem telefoniki. Ale w sumie wyszło tak, że każdego kto dołączył w ciągu ostatnich 14 lat można by nazwać kibicem sukcesu bo prawie wszystko wygrywamy - przynajmniej w lidze
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując