- Na forum od lat 9 przynajmniej jak pokazuje data obok. Choć już nie pamiętam czy to dotyczy tez starszej wersji. Bo na tamtej też chwilę chyba zaliczyłem.
- z Wisłą sercem od podstawówki , aktywnie od początków liceum.
- studiowałem i pracuję
- kiedyś więcej pisałem teraz mniej czasu nawet na czytanie (na studiach było więcej czasu

)
- w ramach zainteresowań piłkarskich oczywiście kibicuję i grywam w piłkę
- Początkowo bałem się, że będę zaliczany do kibiców sukcesu bo moja "aktywizacja" kibicowska zbiegła się jakoś tam z przyjściem telefoniki. Ale w sumie wyszło tak, że każdego kto dołączył w ciągu ostatnich 14 lat można by nazwać kibicem sukcesu

bo prawie wszystko wygrywamy - przynajmniej w lidze
