Angmir napisał(a):

Gdzie są teraz wszyscy ci co pisali że polscy piłkarze są drodzy 
Za te pieniądze to można było by jakiegoś konkretnego polaka kupić typu Małkowski - albo wykupić Cikosza i jeszcze na kontrakt by starczyło.
Zresztą młodych zdolnych Polaków to 4 można by za te pieniadze utrzymać.
Naprawdę śmiech na sali - Leincester City pozbywa się swojego rezerwowego lekką ręką, a my Mistrz Polski bierzemy ten ochłap i dajemy my gwiazdorski kontrakt - to tak jakby powiedzieć że Leincester jest zespołem o 2-3 klasy lepszym od Wisły, i wogóle jesteśmy na poziomie Coca Cola League 2 (4 liga angielska)
|
Dziecko ochlon. Klub Ci podal taka informacje?,zawodnik? a moze Fuckt najlepsze zrodl informacji? jestes naiwny i tyle.
Kluby z tamtej ligi to by nasze ekstraklasowe klubiki deklasowaly na dzien dobry, moze Wisla, Amika i Legia dawaly by rade.Znawca